|| SPHINX TEAM FORUM || Aplicatii ON.

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » || SPHINX TEAM FORUM || Aplicatii ON. » Aplicatii SPHiNX TEAM. » Aplicatie Sphinx Team-Keisenkov


Aplicatie Sphinx Team-Keisenkov

Posts 1 to 2 of 2

1

1. De ce doresti sa intri in SPHINX TEAM?:Deoarece am mai fost in acest team de pe vremea lui romeo si deoarece am aici niste prieteni foarte buni.
2. Cu ce crezi ca esti mai bun decat alti membrii ? Cu nimic, toti suntem la fel de buni , dar cred ca o calitate buna de a mea este faptul ca sunt calm indiferent de situatie.
3. In ce team-uri  ai mai fost si de ce le-ai parasit? : Enigma Team-desfintare, No Cheats Squad-desfintare, Zew Team-demisie
4. Componente PC:am un laptop cu un i2 Duo CPU T6570 @ 2.10GHz, 2.10GHz, 4 gb ram cea ce imi duce prin 80-90 fpsuri fara filmare si cu filmare 60-70 fpsuri
5. Link cu cel mai bun war/paint montage al tau :
6. Link canal de YT:
7. De la 1 la 10 cum crezi ca tragi cu armele de mai jos?
Deagle (1-10) : 8
M4(1-10) : 10
Rifle(1-10) : 7
Combat Shotgun(1-10) : 10
Tec9(1-10) : 10
8. De cat timp joci SAMP si pe ce comunitate activezi in prezent? : Joc samp de 5 ani, momentan joc pe Og-Times, Black
9. Care sunt prietenii/cunoscutii tai din acest clan ? : Rebel, Sp1k3
10. Alte informatii folositoare pentru cei ce te vor vota+ Lasa id-ul tau de skype aici: live:boerucosmin202

0

2

Acceptat. Contacteaza-ma pe skype: live: mihneaioanalexandru.

0


You are here » || SPHINX TEAM FORUM || Aplicatii ON. » Aplicatii SPHiNX TEAM. » Aplicatie Sphinx Team-Keisenkov